Dördüncü Yol

- Ulaşılabilirlik için Linkler: Temel Navigasyon | İkincil Navigasyon

Dördüncü Yol Okulu Hakkında

Dördüncü Yol Okulu, Gurdjieff'in Öğretisi'ni daha geniş kitlelere yaymak ve başkaları ile de paylaşmak için, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'nin farklı yerlerinde teorik ve pratik çalışmalara yapmaktadır.

Dördüncü Yol Okulu Nedir?

Dördüncü Yol Okulu, G.I. Gurdjieff'in Öğretisi'ne dayalı olarak, insanın uyumlu gelişimini amaçlayan ve bu amaçla katılımcıların gerekli öğretileri birlikte uyguladıkları bir çalışmadır. Katılımcılar, sadece kendi gelişimleri için değil, aynı zamanda arkadaşlarının ve ortak amaçların gelişimi için de çalışarak, daha büyük bir güç alanı oluştururlar ve ancak bu ortak alan sayesinde kendilerini değiştirmek için yeterli enerjiyi kazanabilirler.

Dördüncü Yol Okulu, katılımcıların bir araya gelme, birlikte çalışma ihtiyaç ve isteğinin sonucu olmalıdır. Dördüncü Yol Okulu'nda karizmatik liderlere ve itaate yer yoktur; çalışma anlayış ve doğrulamaya dayanır.

Dördüncü Yol Okulu Hakkında - Alt Sayfalar

  • Reyhan Çetin Hakkında

    2001 yılından beri Dördüncü Yol üzerine çalışmalar yapan Reyhan Çetin, çalışmalarını 2013 bahar aylarından itibaren, Dördüncü Yol Okulu'nda devam ettirmektedir.

4.Yol Seminerlerimiz

Güncel etkinlik ve çalışmalarımızı, Facebook'taki "Dördüncü Yol" sayfamızın etkinlikler bölümünden takip edebilirsiniz.