Mobil Menü
Dördüncü Yol Paylaşım Platformu

Dördüncü YOL Paylaşım Platformu

4.Yol Online Çalışma Sohbetlerimiz

4.Yol Online Çalışma Sohbetleri, özellikle belli bir bilgi, bilinç ve çalışma birikimi olan kişiler arasında etkileşim yaratmayı ve diyalektik bir etkileşimin pek çok kişiye yeni çalışma anlayışları kazandırmasını umuyoruz.

Dördüncü Yol Çalışma ve Etkileşim Alanı: Anlayış Paylaşımı

Kendi zihnimizin, bilgi ve anlayışımızın ötesine geçebilmek için, başkalarına ihtiyacımız var - başka bilinçli varlıklara ve onların birikimine. Interetin on yıllarda insanlığa kazandırdığı en önemli şey: Etkileşim ve paylaşımın gücü. Bilim de oluşturduğu etkileşim alanları ile herhangi bir insanın yapamayacağı biçimde birikerek ilerliyor.

Benzer bir etki alanını, Dördüncü Yol çalışmalarımızda da kullanmak için sohbet akşamlarına başlıyoruz. Dördüncü Yol fikirlerini, çalışma araçlarını, deneyimli arkadaşlarla orta ve ileri seviyede ve karşılıklı sohbet tadında paylaşacağımız bir çalışma akşamı olacak.

4.Yol Çalışma Sohbetleri - Nedir?

Altın değerli bir maden, ama bir ustanın ellerinde 10 kat, 100 kat daha değerli hale gelebilir. Dördüncü Yol kavram ve çalışmaları da altın kadar değerli, ancak belli bir ustalık kazanmış kişilerin kendi üzerlerindeki kullanımları ve anlayışları, saf bilgiden çok daha değerli.

Ziyafet Sofrası

  • Donmuş paketli şeyleri mikrodalgada ısıtıp yemek yerine, ağzınıza layık ev yapımı yemeklerle,
  • Tek başına, ekran karşısında bir şeyler atıştırmak yerine, pek çok dosttan oluşan bir ziyafet.

Bu başlıkla ilgili alt sayfalar:

4.Yol Online Çalışma Sohbetlerimiz